זה מה שהלקוחות אומרים עלינו

"עבודת צוות סייעה רבות להשגת האישורים הנדרשים.
הערכתי לטיפול המסור."

דן פסח
ראש יחידת בינוי, שטראוס

"העבודה עם ש.ז.ר ניהול והנדסה נעשתה תמיד באווירה נעימה וידידותית ומעל לכל בצורה המקצועית ביותר. הטיפול המסור והליווי לכל אורך תהליך מסירת הבניין והבאת טופס 4. ללא מעורבותו של זאב לאורך הדרך מסופקני אם היינו צולחים את התהליך בזמן שהוקצב"

דניאל מרדכי
מנהל פרויקטים, דניה סיבוס

"העבודה עם ש.ז.ר ניהול והנדסה נעשית תמיד על הצד הטוב ביותר. הטיפול מסור והשירות תפור בדיוק למידותינו. תודה על השקיפות המלאה והשירות האיכותי והאדיב לאורך כל הדרך."

יאיר בן שבת
מהנדס ביצוע, מליבו בנייה

"תדה לש.ז.ר על העבודה והמאמץ שאתם משקיעים, על המקצוענות הבלתי מתפשרת ועל התוצאות המהירות, אתם אכפתיים, מקצוענים ונותנים הרגשה טובה ללקוח."

מיטיה צ'יקינובסקי
מנהל חטיבת מגורים, קן התור

"הבירוקרטיה היום מול הרשויות נעשית יותר ויותר מורכבת וגוזלת זמן רב ומשאבים מהנהלת הפרויקט. הפתרון הוכח, פגישות, ייעוץ, הכוונה ודחיפה בשטח מול גורמי הרשויות. תודה רבה ש.ז.ר ניהול והנדסה על כל התמיכה"

גולן ברזילי
מהנדס חברה, שלום את נתן יזמות ובניה

 

"מקום אחד שידע לספק לנו מענה מלא לכל נושא התכנון, קבלת ההיתרים, הפיקוח והאישורים הסופיים – ללא ספק שזו אחת מחוויות השירות הטובות שקיבלתי עד היום"

סמיר משיעל
מהנדס ראשי, בסט בניה - BST Group

"אין די מילים בפני להודות לש.ז.ר ניהול והנדסה על היחס והשירות הנפלא שהקדשתם לנו בפרויקט נאות חנן במתחם 45-46 ובמתחם 72, בישוב חריש. ברצוני להודות לכם מקרב לב על העזרה והטיפול והשירות המסור שהוקדש לנו, חלקתם איתנו את נסיונכם הרב ונתתם לנו את היחס המיוחד והטוב ביותר"

פרג' אבו-ראס
מנכ"ל, אבו-ראס חברה לבניה בע"מ

"החלטה לקחת חברה כמו שזר הנדסה, על ידי הקבלן הפאושלי המבצע, היתה החלטה נכונה שתרמה רבות לקידום והשגת יעדים כמו טופס 4 ותעודת גמר למבנה המורכב, אותו בנינו ברמת גן. טופס 4 הוא אחד מהשלבים הקריטיים בכל פרויקט, ש.ז.ר ניהול והנדסה עזרו לנו לסיים את הפרוייקט ולאכלס את המבנה מול הגורמים והרשויות בעיריית רמת גן, מתוך היכרות של התהליכים מול המחלקות השונות בעירייה. תודה לש.ז.ר ניהול והנדסה על העבודה המקצועית, ההתמדה, הנכונות ועל היכולת לפתור משברים ביעלות וברגעים קריטיים בתהליך טופס 4"
 

צביקה רמתי
מפקח ומנהל פרויקט, פ.גורדי הנדסה בע"מ

 

Skip to content