ניהול ופיקוח פרויקטים

צרו איתנו קשר

יזם יקר, אנחנו פונים אליך.. כן, כן, אליך! עלויות הבניה גבוהות ומשתנות מפרויקט לפרויקט ואתה תמיד תרצה למצוא את האיזון בין איכות לבין יעילות. זה נכון, לכל תחום יש את היועץ שלו, בין אם זה חשמל, אינסטלציה, בטיחות אש ואפילו בריכות, אבל איך אפשר להשתלט על כל כך הרבה יועצים? מי מוודא שהם אכן עושים את עבודתם כראוי? בשביל זה אנחנו פה!

אנחנו בש.ז.ר ניהול והנדסה מרובי ניסיון בתכנון אדריכלי החל מתוספות בניה, בתים פרטיים, בתי יוקרה ועד לבתי עסק, בריכות ועוד.

אז מה כולל השירות שלנו:

התמקצעות:
למידה והכרה של הפרויקט באופן מושלם, הן בפן הרעיוני מעינוי של היזם, הן בפן התכנוני מצדם של היועצים וכמובן בפן הביצועי מצדם של הקבלן הראשי וקבלני המשנה.

ציוות יועצים:
מצד אחד ציוות יועצים איכותיים לכל תחום שגם מצד שני עומדים במגבלות תקציב היזם. הנחיתם, תדרוכם, תפעולם ומעקב אחר עבודתם.

ניהול לו"ז ותקציב:
ניהול לו"ז ברור ותקציב שפוי ביחס לפרויקט החל משלב ההיתר ועד לשלב תעודת הגמר. ניהול כל הגורמים המעורבים מבחינת לוחות זמנים מאתגרים במטרה לקדם את הפרויקט ולסיימו בהקדם האפשרי תוך שמירה על רמת בניה ואיכות עבודה גבוהים מבלי לחרוג מהתקציבים שנקבעו בראשית הפרויקט ולמזער עד כמה שניתן את תקציב ה"חריגים".

בקרת איכות:
בפן התכנוני – לוודא שהתכנון בוצע בצורה טובה ויש תיאום בין האדריכל ליועצי המשנה, לנסות להגיע ל-0 טעויות תכנון בכדי לא "לשלם ביוקר" עליהן בשלבי הביצוע. בפן הביצועי- לוודא שהקבלן מבצע את הנדרש ממנו ולא "מעגל פינות" איפה שרוצה, ובנוסף למנוע "הפתעות" או הוצאות חריגות במהלך הפרויקט.

אכלוס מבנה:
ליווי וסיוע לקבלן בעת הוצאת טופס 4 ותעודת גמר למבנה בכל הנוגע למשימות שבאחריות היזם ויועציו – שם ניקח אחריות מלאה ונסיע עד כמה שניתן עד למסירת הדירות\משרדים לדיירים.

Skip to content