ליווי טופס 4 ותעודת גמר

צרו איתנו קשר

בסוף כל תהליך בניה האחריות להמצאת אישור אכלוס עבור הפרויקט נופלת בד"כ על הקבלן הראשי, עבור המבנה אותו בנה. האישור, המוכר גם בשם "טופס 4", מתקבל ע"י מח' פיקוח על הבניה של הרשות המקומית וזאת לאחר המצאת כל המסמכים, האישורים וזימון כל המחלקות הרלוונטיות למתן טופס 4.

אנחנו בש.ז.ר ניהול והנדסה נותנים מענה וליווי מלא בתהליך זה. הניסיון, הידע, ההיכרות עם מגוון רחב של רשויות מקומיות ומפקחי מחלקות מהווים עבורנו את יתרון ענק בהשגת כלל האישורים הנדרשים תוך זמן קצר, ללא הפתעות, תוך עמידה לוחות זמנים קצרים בהרבה מהמקובל.

אז מה כולל השירות שלנו:

איסוף מידע: קליטה מכל המחלקות והגופים הרלוונטיים את הדרישות לטופס 4, תוך הבנה חד משמעית של כל דרישה ודרישה.

בניית לו"ז: בניית דו"ח סטטוס מסודר וברור למשימות עבור טופס 4\תעודת גמר, כולל חלוקה לגורם אחראי, הצבת זמני יעד וכמובן מידע אודות סטטוס כל משימה. פגישות סטטוס: פגישות, בזמנים משתנים, בהתאם למצב הפרויקט, לאורך כל שלבי הפרויקט, עם מנהל הפרויקט מצד הקבלן ומצד הפיקוח ובמידת הצורך עם קבלני המשנה. במהלך הפגישות אנו מעבירים חידודים, הנחיות וכמובן עדכונים לכל משימה פתוחה.

ייעוץ רישוי: ייעוץ במסירה ומילוי טפסים החל מהשלבים המוקדמים של הפרויקט, זיהוי מכשולים ויעוץ על צורת העבודה בכדי להתמודד מולם ומול הרשויות, המלצה על ביצוע בדיקות חסרות וזימון מחלקות בתזמון מתאים

הכנה לביקורת: עבודה רציפה מול המחלקות והגופים הרלוונטיים, בדגש על הנחיות ביצוע, זימון ותיאום ביקורת בשטח וכמובן החתמת הגופים על הטפסים הנדרשים לאישורם לטופס 4.

Skip to content